Reklame

Follow by Email

Facebook

Tekstet dhe disa nga fotot e ketij blogu mbrohen nga legjislacioni mbi te drejtat e autorit.. Powered by Blogger.

Followers

Pershendetje bebe vogëlushe!
Jeni nje faqe mrekullueshme!
Jam nënë e dy fëmijëve. Periodat me erdhen rregullisht pas lindjes.
Ju lutem cfarë duhet të ha unë si nënë, se kam bebin me gji dhe ka shkumje barkut bebin.
Pershendetje te dashura mama mund te me ndihmoni me disa pergjigje.
Kam nje vajze 11 muajshe deri tani e kam ushqyer me aptamil, po tani kam deshire tja nderpres.
Pershendetje nena!
Ju lutem me ndihmoni me nje dermatologe te mire ne Tirane, sepse
A ka ndonjë prej jush, qe dhuron krevat, karrocë ose gjera per bebin?


Pershendetje!
Shes kete karrocë.
50 mije leke .
Pershendetje bebe dhe vogëlushë.
Kam djalin 6 muajsh, i mbush per pak ditë.
Ka tre muaj, që vuan nga kapsllëku.
Mirëmbrëma të gjitha!
Jam 19 vjeç.
Nëse mund te me ndihmoni me nje shpjegim do te me qetesonit shume. Une e dua shume te dashurin tim, por familja ime nuk e do, sepse është i papunë dhe i varfër.
Para disa ditësh kreva marrëdhënie me te dhe ne fund ai u terhoq ne kohë, por më preku me gishtërinjtë të ndotur me spermë.
Pershendetje nëna!
Jam jashtë teme, por dua të më ndihmojnë me info nënat, që jetojnë në Angli dhe raportojnë në qendrat e raportimit.
Nëna ju lutem me ndihmoni me nje indormacion!
Gjate nje kontrrolli ne javen e 5-të te shtatzanisë doktori ka pohuar shtatzani me binjakë, po tha do e vertetojme pas 2 javësh, sepse ka shumë shtatzani qe nisin binjakë, por një nuk jeton dmth thahet vetë.
Pershendetje!
Urgjent ju lutem publikojeni, se me ndihmoni jashtë mase !
Bebi im eshtë 5muajsh. Prej 8 ditëve ndodhem në spital me shkak temperatura e lartë, te vjella e bark.
Problemi im është dhe pse ja kanë bërë terapinë 2 herë.
Pershendetje!
Po kërkoja numrin e kontaktit të doktor Arben Pepa dhe më doli faqja juaj.


Eshte semundje, qe une si injorante qe jam ne kete fushe e quaj "semundje qe te fut ujin nen rrogoz". Vjen pa e kuptuar pas tre ditesh temperature te larte qe mund te arrije edhe 40° , nuk prezanton asnje simtome tjeter dhe nena pothuajse asnjehere nuk e kupton qe behet fjale per te.

Shpesh eshte shkak zenkash midis prinderve sepse zihen tre dite me radhe jo ma ftofe cunin, jo ma le ne korent gocen dhe pas tri ditesh pa gjume ja ku shfaqen pucrra ne te gjithe trungun e trupit pervec gjymtyreve dhe faqeve.
Pershendetje!
Ju lutem u ka ndodhur t'u bëhen fëmijët kështu?