Reklame

Follow by Email

Facebook

Tekstet dhe disa nga fotot e ketij blogu mbrohen nga legjislacioni mbi te drejtat e autorit.. Powered by Blogger.

Followers

Po çmendem o nena!
Me ka hipur nje stres sa...


Pershendetje!
Do doja nje mendim nga nenat e faqes.
Pershendetje!
 Do te doja te ndaja me ju një shqetesim per djalin tim 5-vjec. Para nji viti i bera nji vizite ku doli se kishte krimbin lamia.
 I kam bere tre kura dhe doktori me tha se tani nuk ka me nevoje pasi do I kalojë me kalimin e kohes.

Mirëdita bebe!
Shpresoj te jeni mire ne familje dhe punë!
Po ju shkruaj sepse me duhet ndihme.
Djalin e kam dy vjeç dhe eshte shume i dhunshëm me shoket e cerdhes.
Mirëmbrëma nena!
Si jeni?
Une me te vertete shume keq. Jam shtatzënë ne muajin e tete.
Me mbyten endrrat e keqija.
Nje here sikur kisha kontraktime dhe po prisja ambulancën.