Reklame

Ushqimet, receta për fëmijë

Ushqime, receta për fëmijë

Follow by Email

Facebook

Tekstet dhe disa nga fotot e ketij blogu mbrohen nga legjislacioni mbi te drejtat e autorit.. Powered by Blogger.

Followers

Pershendetje nena te dashura.!
Kam disa dite qe kam ardhur nga Greqia dhe vajza nuk ha asgje me zor pak banane dhe biskota.
Me ka zene paniku.
Pershendetje!
Ju lutem nese dikush e kupton cfare eshte kjo fryrja, ne lakun e kembes djalit tim sepse sot e pashe qe s'e ka si tjetra dhe i dhemb kur ja prek.. 
Prsh B&V dhe ju nena te dashura.
Ju lutem me ndihmoni me nje emer djali te bukur dhe te vecante sepse kam hyre ne muajin e nente dhe akoma nuk kam gjetur nje emer qe te me pelqeje vertete shume.
Pershendetje te gjithave! Nese keni informacion mund te me sugjeroni ndonje doktor te mire kirurg per zgjidhjen e polidaktili apo sindaktili.
Miredita Bebe Vogelushe!
Jam nje vajze 22 vjec.
Kam filluar pune ne nje firme ku punojne shume kolege, te sjellshem te gjithe, pervec nje cifti kolegesh qe sillen shume keq me mua, sepse burri me ngacmon ne pune, ndersa gruaja zihet me mua, se eshte xheloze.
Pershendetje nena !
Ju shkruaj se jam ne nje hall te madh.
Jemi nje cift i sapomartuar dhe shume te rinj ne moshe.
Burri punon por te gjitha leket ne banke, sa here qe na duhen, nuk i terheq vete, por ia le mamit t'i terheqe.
Ose i terheq vete kur ka kohe dhe ia le ne dore mamase se vet.
Ajo vendos per gjithcka dhe mua kur me duhen leke duhet tia kerkoj vjehrres.
Pervec se me vjen shume zor, kur kerkoj ajo mezi mi jep.
Tani jam edhe shtatzane dhe me besoni sikletin o nena.
Pershendetje nena!
Si jeni?  
Doja tju kerkoja nje ndihme, sepse jam vetem ketu ku jetoj.
Kam 5 vjet qe jam martuar me nje italia, ne jugu i Italise.
Kemi nje femije por ai me dhunon, ka probleme mendore, merr ilace.