Reklame

Follow by Email

Facebook

Tekstet dhe disa nga fotot e ketij blogu mbrohen nga legjislacioni mbi te drejtat e autorit.. Powered by Blogger.

Followers

Pershendetje!
 Do te doja te ndaja me ju një shqetesim per djalin tim 5-vjec. Para nji viti i bera nji vizite ku doli se kishte krimbin lamia.
 I kam bere tre kura dhe doktori me tha se tani nuk ka me nevoje pasi do I kalojë me kalimin e kohes.

Por mua me shqeteson fakti se eshte shume i dobet dhe nuk ka oreks fare.
Do te doja nga ju nena nese keni pasur nji rast te tille dhe Nese keni perdorur ndonji ilac mjekesor apo popullore per te eleminuar krimbat. Ju lutem me ndihmoni. Ju fln. Ti keni mire bebushat.

0 comments: