Reklame

Follow by Email

Facebook

Tekstet dhe disa nga fotot e ketij blogu mbrohen nga legjislacioni mbi te drejtat e autorit.. Powered by Blogger.

Followers

Shes karrocë Activ 3 Chicco.
Karoca ne gjendje shume te mire, pothuajse e paperdorur.
Me te gjitha aksesoret.
E blere me Itali tek Chicco.
Shitet me vleren 600 €

0 comments: