Reklame

Follow by Email

Facebook

Tekstet dhe disa nga fotot e ketij blogu mbrohen nga legjislacioni mbi te drejtat e autorit.. Powered by Blogger.

Followers

Pershendetje nena te dashura!
Jam 34 vjece kam 16 vjet e martuar, nuk kam fëmijë.
3 herë e kam provuar me ivf pa rezultat.
A ka nga ju nena si e keni provuar?
Te me jepni nje shpjegim ju a kisha ditë per Faleminderit!
Ju uroj jetë te gjatë ju bashke me bebushat tuaj!
Anonim ju lutem!

3 comments:

Loli said...

Kontrolloi vezoret nese ato Jan Te mbyllura Provo me laparaskop operim tani ne menyr natyrale do mbesish edhe hormonet mund Te Jen edhe ato duhet to kontrollosh nese Jan Mir ato ater burri duhet tbeje kontroll spermogramen

Lenna said...

Varet cfar pr ke,se dhe un skam pas 8vj ,nese je me konkrete ne pr. Qe ke mund te te jap ndonje keshill nga prvoja.Gjith te mirat.

Sara said...

Me FAL duhet te pyes arsyja ke qen ti apo burri se kam kusheriren Tim ska FMI.po burri eshte problemi e NGA PA mundsia per kontroll.me te thell kan mbetur PA FMI