Reklame

Follow by Email

Facebook

Tekstet dhe disa nga fotot e ketij blogu mbrohen nga legjislacioni mbi te drejtat e autorit.. Powered by Blogger.

FollowersMirëmëngjes Bebe&Vogëlushë!
Ja çfarë kemi përgatitur për ditën e sotme.
ZEMRA  E  PARADITES
Grissini (shkopinj buke)
+ pelte frute (Banane)
+ Ujë Natyral mineral

DREKA
Sot makaronçin tip miniGuacka

+ vaj ulliri ektravirgjër
+ Djathë i grirë hollë Grana
Vazhdon dreka me:
+ Mashurka të zjera.
+ qofte të buta furre me mish viçi.
+ një Panine për të krruar mishrat è dhëmbëve.
+ Frut (Dardhë)
+ Ujë Natyral

ZEMRA E PASDITES
Frutë e grirë imët (Mollë + Banane) ose Kos fëmijësh me Banane.
+ tre biskota Mellin të thërrmuara të përziera në frut.
+ Ujë natyral

DARKA
Makaronçin tip Stelline me pesto kungulleshke
+ Vaj ulliri ekstravirgjër
+ Djathë i grirë (grana)
+ Djathë Branzi i copëtuar hollë
+ Ujë natyral
+ Panine
+ Frutë e grirë imët (fruta pylli)

Oreks të mbarë dhe kalofshi një ditë të gëzuar, sot!
Përshëndetje të përzemërta nga Bebe&Vogëlushë!


0 comments: