Reklame

Follow by Email

Facebook

Tekstet dhe disa nga fotot e ketij blogu mbrohen nga legjislacioni mbi te drejtat e autorit.. Powered by Blogger.

Followers

Pershendetje nena te dashura!
Une kam kohe qe perpiqem te ngel shtatzene dhe kete muaj kam perdorur clomid.
Dua tju pyes nëse keni pasur dhimbje ose therje në fund te barkut dhe dhimbje shpine ditet e para te shtatzenise suaj ?? Faleminderit !!

0 comments: