Reklame

Follow by Email

Facebook

Tekstet dhe disa nga fotot e ketij blogu mbrohen nga legjislacioni mbi te drejtat e autorit.. Powered by Blogger.

Followers

Mirëdita të gjithë miqve tanë Bebe&Vogëlushë!
Ua keni bërë gati drekën kolopuçëve? :)
Nëse ende jo kaloni nga Bebe&Vogëlushë, për disa ide më shumë.

ZEMRA E PARADITES
Shkopinj buke ose biskota PLASMON.
Ose Frutë (Banane)
+ Crackers në formë vezore.

DREKA

* Makaronçin me salcë domatesh + pakëz mish të grirë
* Djathë kaçkavall i butë, pa kripë.
* Frut i freskët, Banane.
* Panine.
* Ujë Natyral.

ZEMRA E PASDITES
Biskota Plasmon të therrmuara në Frutë (Dardhë e grirë).
DARKA
Sot për darkë kemi menduar: Makaronçin në formë minipipa me pesto kungulli ngjyrë portokalli.
+ Vaj ulliri ekstravirgjër

Vazhdon darka me Mashurka të zjera në avull.
+ pak gjizë e freskët
+ Frutë (të ndryshme)

Pershendetje nga Bebe&Vogëlushë!

0 comments: