Reklame

Follow by Email

Facebook

Tekstet dhe disa nga fotot e ketij blogu mbrohen nga legjislacioni mbi te drejtat e autorit.. Powered by Blogger.

Followers

Pershendetje nena!
Djali 10 muajsh me eshte skuqur shume poshte, por vetem ne pjesen rreze të kofshëve. Jo nga pas.
E laj, sa herë e ndërroj.

Qe nga lindja e deri tani i perdor kremin Sudokrem dhe pelena Pampers, shampo Proderm.
Nuk ka pasur asnjehere shqetesime me lekuren dhe se di pse eshte skuqur tani.
Ju lutem cfare mund ti bej?
Faleminderit. (Anonim) 😊

0 comments: