Reklame

Follow by Email

Facebook

Tekstet dhe disa nga fotot e ketij blogu mbrohen nga legjislacioni mbi te drejtat e autorit.. Powered by Blogger.

Followers

Pershendetje Nena!
Do doja nga ju nje keshille
jemi ne kerkim te nje bebi dhe nuk e di akoma a jam apo jo shatzane se edhe test nuk kam berë ende.

Por problemi eshte ketu, kam nje dasmë javen tjeter dhe s'e di te ve korse apo jo
kush nga ju mund te me sygjerojë.
Shumë faleminderit dhe te jemi mire ju dhe bebet tuajae!

0 comments: