Reklame

Follow by Email

Facebook

Tekstet dhe disa nga fotot e ketij blogu mbrohen nga legjislacioni mbi te drejtat e autorit.. Powered by Blogger.

Followers


Pershendetje nena!
Ti keni mire bebushat e femijet.
Kam nipin 1muajsh dhe te pjesa kofsheve ne fund te barkut i kane dale si dhjam tha (si ne foto).
Dhe pediatra dhe kirurgu thanë që është dhjamth.

Kur te behet 2vjec ta operojnë qe tja heqin.
Po na iken mendja o nena.
A keni pas raste te tilla?
Cfare keni bere?
A ka ndonje gje popullore per ti zhdukur?
Faleminderit kush përgjigjet!

0 comments: