Reklame

Follow by Email

Facebook

Tekstet dhe disa nga fotot e ketij blogu mbrohen nga legjislacioni mbi te drejtat e autorit.. Powered by Blogger.

Followers

Pershendetje!
Kam vajzen 2 e gjysem dhe kam dy dite qe po i heq pampersin ..
Doja nga ju nena si keni vepruar sepse vajza s'me tregon fare.
E coj shpesh ne banjë, por s'e ben dhe ma ben me beckat..

U benë 4 dite sot dhe vajza nuk reagon, kur e ben as qe thote gje dhe kur e coj ne banjo fillon qan nuk do.
Mund te me keshilloni sesi te veproj?
Faleminderit nese komentoni!
Publikojeni ju lutem!

0 comments: