Reklame

Follow by Email

Facebook

Tekstet dhe disa nga fotot e ketij blogu mbrohen nga legjislacioni mbi te drejtat e autorit.. Powered by Blogger.

FollowersMirëmëngjes B&V!
Më eshte skuqur jashte mase zona intime.
Pas tamponit vaginal qe bera filloi infeksioni.
(Nëse dëshironi të ndihmoni nënën lini komentet tuaja tek ikona Përgjigje. Faleminderit!)
Pyeta doktoreshen time se mos kisha infeksion me kandidë meqenese vura re
sekrecion te tepert dhe djegie, por ajo me tha se duhet te pres rezultatet e analizave. Gjithashtu me tha se mund te kryeja marredhenie sepse nuk eshte ngjites.
Problemi eshte se kam lexuar shume se eshte ngjitese te kesh infeksion si i imi.
Mund te me keshilloni cfare te bej?
Faleminderit paraprakisht!


1 comments:

Bebe dhe Vogelushe said...

Miremengjesi e nderuar mikeshë e faqes sonë!
Mjeku gjinekolog këshillon që pasi të merrni përgjigjen e analizave, atë të tamponit vaginal dhe kurës që do t'ju përshkruajë mjeku juaj mund të merrni ritmin e zakonshëm të marrëdhënieve seksuale.
Mos harroni të përdorni masat mbrojtëse si psh prezervativët, ndërkohë që mjekojeni me ilacet që ju ka këshilluar mjeku....!
Përshëndetje!