Reklame

Ushqimet, receta për fëmijë

Ushqime, receta për fëmijë

Follow by Email

Facebook

Tekstet dhe disa nga fotot e ketij blogu mbrohen nga legjislacioni mbi te drejtat e autorit.. Powered by Blogger.

Followers

Te me falin pak gati-nenat, pra premamate, qe klikojne ne grup nga e gjithe bota, i pershendes dhe u them se nuk i kam harruar, vetem se i kam lene pakez pas dore. :-)
Tani pas autokritikes, ja disa shembuj veshjesh sidomos tani per dimer.
Te gjitha ju qe dini te perdorni shtizat, te mos presin me gjate, por te fillojne nga puna... sigurisht duke pare ne fillim fotot e meposhtme ...
Shpresoj te argetoheni: :-)
E mire de mire, nuk jam aq e bukur sa modelet qe veshin keto rroba, por shtatezania me ka bere goxha te bukur :-D fundja cfare kane ato me shume se une dhe nga ana tjeter me gjeni nje grua shtatzene, qe nuk eshte e bukur ahaaa!

0 comments: